Rejestracja: 534 820 033

Pn. - Pt.: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 13:00
Przychodnia weterynaryjna OptoVet
Okulistyka dla zwierząt

ul. Aleja Poprzeczna 72

51-167 Wrocław - Psie Pole

Psi Fryzjer Wrocław

Salon strzyżenia psów w Przychodni Weterynaryjnej Optovet, to miejsce gdzie Twój pupil poczuje się wyjątkowo.

Nasz personel, czyli groomer (psi fryzjer, fryzjer dla psów) zadba o komfort oraz bezstresowe przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych oraz zawsze służy fachowym doradztwem.

Fryzjer dla psów w naszej przychodni to osoba dla której pielęgnacja  psów  to pasja. Fryzury psie dobieramy indywidualnie, zgodnie z życzeniem opiekuna lub według wzorca FCI. Psia fryzura staje się coraz popularniejszym sposobem na podkreślenie urody czworonoga. U niektórych ras długowłosych pielęgnacja psów nie dopuszcza możliwości skrócenia szaty ( dotyczy to np., yorkshiere teriera czy shih tzu). Jednak wielu właścicieli  tych czworonogów decyduje się na praktyczne, krótkie fryzury, aby zaoszczędzić sobie pracy przy mozolnym rozplątywaniu sierści. Strzyżenie psów przeprowadzamy za pomocą maszynek elektrycznych i nożyczek. Nasz salon strzyżenia psów został wyposażony w odpowiedni wysokiej klasy sprzęt. Fryzury psie wykonujemy za pomocą doskonałej jakości nożyczek oraz ostrzy.

„Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.”

Doświadczony zespół groomerów

Każdy nasz groomer posiada certyfikaty oraz uczestniczy w licznych szkoleniach.  Groomer to fryzjer dla zwierząt, głównie fryzjer dla psów, lecz w naszej pracowni zajmujemy się również strzyżeniem kotów. Groomer w Optovecie to nie tylko fryzjer Twojego psa, ale także osoba odpowiednio przeszkolona w obchodzeniu się ze zwierzętami. Psi fryzjer to nie tylko zawód, dla nas to zaszczyt i ogromna pasja. Dzięki temu fryzura dla psa będzie idealna, ale też odpowiednio dobrana do rodzaju włosa.

Strzyżenie psów odbywa się bezstresowo w przyjemnej atmosferze. Czworonogi o bogatej i długiej szacie oprócz czesania, szczotkowania i kąpieli często wymagają strzyżenia czy trymowania.

Trymowanie

Nasz psi fryzjer, to również specjalista od trymowania psa. Trymujemy psy szorstkowłose, które nie linieją w takim stopniu jak pozostali nasi czworonożni przyjaciele. Takie rasy jak np. sznaucer, terier, jamnik, west, czyli szorstkowłose rasy wymagają takiego zabiegu pielęgnacji, który nazywa się trymowanie psa, czyli wyskubywania martwej sierści. W naturalnych warunkach większość z nich pozbywała się jej sama, np. kiedy przedzierały się przez leśne ostępy podczas polowań. Obecnie, kiedy stały się psami do towarzystwa i rzadko są używane zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem, musimy ten zabieg wykonywać sami.

Trymowanie psa nie boli, jeżeli jest wykonane fachowo. W zależności od rasy trymowanie psów wykonujemy od kilku do kilkunastu razy na rok. Taka pielęgnacja psów najlepiej jak jest wykonywana często, etapami –  zabieg trymowania psa trwa wtedy krótko, a sierść będzie  idealnej barwy i struktury.. Pamiętajmy, martwy włos , który wymaga trymowania psa , sam nie wypada, długo pozostaje na swoim miejscu, utrudniając wentylację skóry i wzrost nowego, zdrowego owłosienia. Pies zaczyna się drapać, pojawiają się podrażnienie, a nawet rany. Dlatego warto pamiętać, że większość problemów skórnych u psów szorstkowłosych spowodowana jest niewłaściwą pielęgnacją czyli barkiem trymowania psów. Wszystkie rasy , które wymagają trymowania, trzeba poddać temu zabiegowi, przede wszystkim ta pielęgnacja psów jest dla jego zdrowia i urody.

Trymowanie psa w Przychodni Weterynaryjnej Optovet  nie stanowi dla nas problemu. Musimy wiedzieć, że pielęgnacja psów to nie tylko psie fryzury, lecz zabieg ten pozwala na utrzymanie skóry i sierści w dobrej kondycji. Groomer, psi fryzje, fryzjer dla psów, strzyżenie psów, psia fryzura, fryzury psie, fryzura dla psa, trymowanie psa, pielęgnacja psów, salon strzyżenia psów , nie ważne jakich słów, sformułowań użyjemy to nie fanaberia, wymysł człowieka, TO dbałość o naszego czworonożnego przyjaciela, dbałość o jego zdrowie i urodę.

Dla nas pielęgnacja psów i kotów to wyróżnienie i ogromna pasja! Fryzjer dla zwierząt na Psim Polu to najlepszy wybór dla Twojego pupila.

Cennik – Psi Fryzjer

Kąpiel

 • psy małe ( do 10 kg ) 30 zł -40 zł
 • psy średnie ( od 11 kg do 25 kg )–40 zł -50 zl
 • psy duże ( od 26 kg do 40 kg )– 50 zł -60 zł
 • psy olbrzymie ( powyżej 40 kg)–60 zł -80 zł

Czesanie z kąpielą

 • psy małe (  do 10 kg )–70 zł-120 zł
 • psy średnie ( od 11 kg do 25 kg )–120 zł -150 zł
 • psy duże ( od 26 kg do 40 kg )–150 zł -250 zł
 • psy olbrzymie ( powyżej 40 kg )– 250 zł -400 zł

Strzyżenie z kąpielą

 • psy małe ( do 10 kg )– 80 zł – 120 zł
 • psy średnie ( od 11 kg do 25 kg )–120 zł -160 zł
 • psy duże ( od 26 kg do 40 kg )–160 zł -250 zł
 • psy olbrzymie ( powyżej 40 kg )–250 zł -450 zł

Trymowanie z kąpielą

 • psy małe ( do 10 kg )– 100 zł -150 zł
 • psy średnie ( od 11 kg do 25 kg ) 150 zł -200 zł
 • psy duże ( od 26 kg do 40 kg ) 200 zł – 300 zł
 • psy olbrzymie (  powyżej 40 kg ) 300 zł -400 zł