O nas

Twoja-nasza przychodnia OptoVet jest miejscem, gdzie otoczymy troskliwą opieką najmniejszego członka Twojej rodziny.

Masz gwarancję, że każde powierzone nam zwierzę zostanie potraktowane w indywidualny i szczególny sposób.

Dla nas zwierzęta są częścią rodziny, dlatego w opiekę nad nim wkładamy cała naszą wiedzę i doświadczenie. Liczy się dokładność, rozmowa z właścicielem, wiec czas jaki poświecimy dla naszych pacjentów to nie tylko 15 minutowe podane leków, każdy zwierzak dostanie od nas odpowiednią dawkę uwagi.

Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem psów i kotów, natomiast naszą wielką pasją jest okulistyka. Jesteśmy ambitnym i ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje zespołem, na którym zawsze możesz polegać.

„Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.”

Nasz zespół lekarzy i asystentów:

lek. wet. specjalista chorób psów i kotów Anna Kaca – Jakubiak

właścicielka przychodni OptoVet

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu.
Zafascynowana okulistyką psów i kotów. Ukończyła prestiżowy kurs okulistyczny organizowany przez ACVO (American College of Veterinary Opthalmologists). Odbyła staż na oddziale okulistycznym referencyjnej kliniki Animal Health Trust w Newmarket.
Jest członkiem ESVO oraz EESVO.
W celu dalszego poszerzania wiedzy bierze udział w licznych warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach w kraju i za granicą.
Prywatnie wielka miłośniczka podróżowania, gór, koni oraz posiadaczka szalonej, psiej gromadki – Freyki i Belli.

lek. wet. Katarzyna Hołownia – Olszak

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Z pasji zajmuje się stomatologią i chirurgią tkanek miękkich.
Uczestniczyła w 3-stopniowym programie PSLWMZ „Stomatologia”, zgłębiała także zagadnienia endodoncji, ortodoncji oraz trudnych ekstrakcji.Aktualnie również w trakcie studiów specjalizacyjnych z chirurgii weterynaryjnej.
Kocha wszystkie zwierzęta, duże i małe, ale szczególnie koty – zwłaszcza swoje dwa, Chałwę i Kokosa.
Wolny czas spędza czytając książki oraz zajmując się roślinami.

lek. wet. Kamila Popławska​

Rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów odbywała praktyki w Wielkiej Brytanii oraz w Hiszpanii w szpitalu dla zwierząt w Leon.
Staż odbyła w klinice we Wrocławiu, następnie swoje zawodowe doświadczenie zdobywała w przychodni weterynaryjnej w Poznaniu.
Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę okulistyki, z której się doszkala i kształci.
Uczestniczyła w stażu okulistycznym w Anglii pod okiem specjalisty Jamesa Rushtona, w listopadzie 2022 ukończyła 1 stopień specjalizacyjnych studiów podyplomowych ESAVS w Hiszpanii.
Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych kotów, wielbicielka biegania, podróży i gry na pianinie.

 

 

lek. wet. Anna Bębenek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Aktualnie w trakcie specjalizacji weterynaryjnej diagnostyki obrazowej.  
Choroby psów i kotów to coś, z czym lubi się mierzyć.
W wolnym czasie pogłębia wiedzę wczytując się w książki
i uczestnicząc w specjalistycznych kursach.
Prywatnie właścicielka przystojnego kundelka Bruna.
Zakochana w podróżach, smacznej kuchni i dobrej muzyce.

 

lek. wet. Aleksandra Baran – Winkiel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Już na studiach uczyła się pod okiem doświadczonych lekarzy chirurgii oraz diagnostyki obrazowej.
Zakończyła kursy zaawansowane z echokardiografii u profesor Urszuli Pasławskiej, nieustannie poszerza wiedzę z zakresu kardiologii psów i kotów. Aktualnie uczęszcza na studia specjalizacyjne z weterynaryjnej diagnostyki obrazowej. Jej pasją od najmłodszych lat była jazda konna, a aktualnie wystawy psów rasowych.
Posiada suczkę pudla miniaturowego morelowego Esmahan, która zdobyła tytuł Interczempiona.

lek. wet. Paulina Kacprzykowska

Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł lekarza weterynarii w 2020 roku.
Zaraz po studiach i praktykach w kraju wyjechała do szpitala HVBJ znajdującego się w Bradze na północy Portugalii, gdzie przez pół roku szkoliła się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy. Bycie częścią wszechstronnego zespołu specjalistów pozwoliło jej ukierunkować zainteresowania zawodowe w stronę dermatologii, chirurgii miękkiej i ultrasonografii. Po powrocie do Polski pracowała w gabinecie weterynaryjnym pod Wrocławiem.
Kocha podróżować, odkrywać nowe kultury i smaki, a gdy nie wyjeżdża: gra w planszówki, trenuje boks, hoduje awokado i jeździ rowerem po Wrocławiu. 

Angelika Ciosmak

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego z dużym doświadczeniem jako manager zespołu w dużej korporacji. Lubi pracę z ludźmi, podejmuje się coraz nowszych wyzwań zawodowych.
W Przychodni dba o jakość i płynność opieki nad naszymi Pacjentami. Wspiera również Naszych Lekarzy w codziennych obowiązkach.
Jej tryskanie energią i zdolności majsterkowania idealnie wpisują się do codziennej pracy całego zespołu.
Prywatnie miłośniczka wykorzystywania wszelkiego rodzaju narzędzi, aktywnego spędzania wolnego czasu, podróży górskich i jazdy na rolkach.

 

lek. wet. Maurycy Smoląg

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Aktualnie skupiony na rozwoju w dziedzinie anestezjologii weterynaryjnej. Ukończył trzystopniową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjnej VASTA uzyskując międzynarodowy tytuł VAT (Veterinary Anaesthesia Technician). Oprócz anestezjologii i terapii bólu w obszarze zainteresowań zawodowych znajdują się także nefrologia oraz hematologia psów i kotów.
Prywatnie opiekun kotki europejskiej Lei oraz pieska Chihuahua Mii.

technik weterynarii
Dominik Lubecki

 

lek. wet. Dorota Trojniak

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Aktualnie odbywa staż kliniczny w Naszej Przychodni. Podczas studiów odkryła swoją pasję do diagnostyki obrazowej i kształciła się w tym kierunku z pomocą specjalistów z dziedziny radiologii. Zawodowo interesuje się również dietetyką weterynaryjną. Nieustannie stara się poszerzać wiedzę z obszaru swoich zainteresowań, aby w przyszłości zostać specjalistą. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, długich spacerów i wycieczek górskich ze swoim zwariowanym kundelkiem – Żelką. W wolnym czasie lubi zgłębiać tajniki psiego behawioryzmu.

technik weterynarii Katarzyna Bojsza

 

.