Rejestracja: 534 820 033

Pn. - Pt.: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 13:00
Przychodnia weterynaryjna OptoVet
Okulistyka dla zwierząt

ul. Aleja Poprzeczna 72

51-167 Wrocław - Psie Pole

O nas

Twoja-nasza przychodnia OptoVet jest miejscem, gdzie otoczymy troskliwą opieką najmniejszego członka Twojej rodziny.

Masz gwarancję, że każde powierzone nam zwierzę zostanie potraktowane w indywidualny i szczególny sposób.

Dla nas zwierzęta są częścią rodziny, dlatego w opiekę nad nim wkładamy cała naszą wiedzę i doświadczenie. Liczy się dokładność, rozmowa z właścicielem, wiec czas jaki poświecimy dla naszych pacjentów to nie tylko 15 minutowe podane leków, każdy zwierzak dostanie od nas odpowiednią dawkę uwagi.

Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem psów i kotów, natomiast naszą wielką pasją jest okulistyka. Jesteśmy ambitnym i ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje zespołem, na którym zawsze możesz polegać.

„Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.”

Nasz zespół lekarzy:

lek. wet. Anna Kaca

właścicielka przychodni OptoVet

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu.

Fascynuje mnie okulistyka psów i kotów. Ukończyłam prestiżowy kurs okulistyczny organizowany przez ACVO (American College  of Veterinary Opthalmologists). Odbyłam staż na oddziale okulistycznym referencyjnej kliniki Animal Health Trust w Newmarket oraz w Okulistycznej Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Jacka Garncarza (ESE ECVO). Jestem członkiem ESVO oraz EESVO.

W celu dalszego poszerzania wiedzy biorę udział w licznych warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką podróżowania, gór, koni oraz posiadaczką szalonej suczki wyżła weimarskiego o imieniu Livia.

lek. wet. Katarzyna Hołownia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Pasją Pani Doktor jest stomatologia i chirurgia tkanek miękkich, ale stara się zgłębiać każdą dziedzinę weterynarii, uczestnicząc w szkoleniach o różnorodnej tematyce. Kocha wszystkie zwierzęta, duże i małe, ale szczególnie koty – zwłaszcza swoje dwa, Chałwę i Kokosa.
Wolny czas spędza czytając książki, zajmując się roślinami oraz aktywnie, na wycieczkach rowerowych.

lek. wet. Karolina Ławniczak

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Już w trakcie studiów interesowała się głównie anestezjologią weterynaryjną. Po skończeniu studiów odbyła prestiżowy staż w Czechach w klinice weterynaryjnej JAGGY w Pradze, gdzie od najlepszych specjalistów uczyła się technik znieczulania psów i kotów.

Swoją wiedzę ciągle poszerza biorąc udział w różnych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych. Kocha wszystkie zwierzaki, ale szczególnie swoje dwa kundelki Nesti i Fida. Prywatnie mama prawie 2 letniej Zuzi. Swój czas wolny lubi spędzać podróżując i grając w gry planszowe.

Aneta Rybarczyk Kozińska

groomer

W 2008 r ukończyła szkolenia groomerskie i systematycznie rozwija swoje umiejętności w tym zakresie podążając za nowymi trendami psich fryzur i technik pracy. Od września rozpoczyna organizacje szkoleń groomerskich oraz z zakresu szkoleń i zachowań psów z udziałem wiodących osób w tej dziedzinie. Warsztaty i seminaria odbywać się będą w przychodni weterynaryjnej Optovet.

Kocha zwierzęta przez co praca to jej pasja, szczęśliwa opiekunka dwóch kotów rasy Devon Rex Eunica i Sueno oraz psa rasy wyżeł weimarski Salusa.
Miłośniczka koni pod każdą postacią. W wolnych chwilach dosiada swojego mechanicznego rumaka Hondę Deauvillę jak również uwielbia jazdę konną.