Rejestracja: 534 820 033

Pn. – Pt.: 10:00 – 21:00
Sobota: 10:00 – 16:00
Niedziela: 10:00 – 13:00

Przychodnia weterynaryjna OptoVet
Okulistyka dla zwierząt

ul. Aleja Poprzeczna 72

51-167 Wrocław – Psie Pole

O nas

Twoja-nasza przychodnia OptoVet jest miejscem, gdzie otoczymy troskliwą opieką najmniejszego członka Twojej rodziny.

Masz gwarancję, że każde powierzone nam zwierzę zostanie potraktowane w indywidualny i szczególny sposób.

Dla nas zwierzęta są częścią rodziny, dlatego w opiekę nad nim wkładamy cała naszą wiedzę i doświadczenie. Liczy się dokładność, rozmowa z właścicielem, wiec czas jaki poświecimy dla naszych pacjentów to nie tylko 15 minutowe podane leków, każdy zwierzak dostanie od nas odpowiednią dawkę uwagi.

Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem psów i kotów, natomiast naszą wielką pasją jest okulistyka. Jesteśmy ambitnym i ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje zespołem, na którym zawsze możesz polegać.

„Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.”

Nasz zespół lekarzy:

lek. wet. Anna Kaca

właścicielka przychodni OptoVet

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu.

Fascynuje mnie okulistyka psów i kotów. Ukończyłam prestiżowy kurs okulistyczny organizowany przez ACVO (American College  of Veterinary Opthalmologists). Odbyłam staż na oddziale okulistycznym referencyjnej kliniki Animal Health Trust w Newmarket oraz w Okulistycznej Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Jacka Garncarza (ESE ECVO). Jestem członkiem ESVO oraz EESVO.

W celu dalszego poszerzania wiedzy biorę udział w licznych warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką podróżowania, gór, koni oraz posiadaczką szalonej suczki wyżła weimarskiego o imieniu Livia.

lek. wet. Katarzyna Hołownia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Pasją Pani Doktor jest stomatologia i chirurgia tkanek miękkich, ale stara się zgłębiać każdą dziedzinę weterynarii, uczestnicząc w szkoleniach o różnorodnej tematyce. Kocha wszystkie zwierzęta, duże i małe, ale szczególnie koty – zwłaszcza swoje dwa, Chałwę i Kokosa.
Wolny czas spędza czytając książki, zajmując się roślinami oraz aktywnie, na wycieczkach rowerowych.

Aneta Rybarczyk Kozińska

groomer

W 2008 r ukończyła szkolenia groomerskie i systematycznie rozwija swoje umiejętności w tym zakresie podążając za nowymi trendami psich fryzur i technik pracy. Od września rozpoczyna organizacje szkoleń groomerskich oraz z zakresu szkoleń i zachowań psów z udziałem wiodących osób w tej dziedzinie. Warsztaty i seminaria odbywać się będą w przychodni weterynaryjnej Optovet.

Kocha zwierzęta przez co praca to jej pasja, szczęśliwa opiekunka dwóch kotów rasy Devon Rex Eunica i Sueno oraz psa rasy wyżeł weimarski Salusa.
Miłośniczka koni pod każdą postacią. W wolnych chwilach dosiada swojego mechanicznego rumaka Hondę Deauvillę jak również uwielbia jazdę konną.

lek. wet. Paulina Drobot​

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów podjęła pracę kliniczną w Gabinecie Neurologii Uniwersytetu Przyrodniczego, a od 2018 roku rozpoczęła studia doktoranckie z zakresu neurologii weterynaryjnej psów i kotów. Regularnie uczestniczy w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach z tej dziedziny. Członkini ESVN (Europejskie Stowarzyszenie Neurologii Weterynaryjnej).

W 2018 roku ukończyła kurs z zakresu neuroobrazowania w Bolonii organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Neurologii Weterynaryjnej.

Prywatnie właścicielka psa Melona oraz miłośniczka podróży, kina oraz dobrego jedzenia.

 

 

lek. wet. Anna Bębenek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Choroby psów i kotów to coś, z czym lubi się mierzyć.
W wolnym czasie pogłębia wiedzę wczytując się w książki
i uczestnicząc w specjalistycznych kursach.
Prywatnie właścicielka przystojnego kundelka Bruna.
Zakochana w podróżach, smacznej kuchni i dobrej muzyce.

 

Magda Górny​

Od ponad piętnastu lat związana z weterynarią. Początkowo pracowała jako wolontariusz w przychodni weterynaryjnej na Śląsku, następnie m.in. na Klinikach UP we Wrocławiu. Aktualnie największy przytulak milusińskich w Przychodni OptoVet.
W wolnym czasie dłubie przy remontach, siedzi z nosem w książkach oraz jeździ na swoim prywatnym kucyku – motocyklu Suzuki.

Psia Mama Frejki – największej rozrabiaki na tej planecie.

 

inż. Marta Nowak

Behawiorysta zwierząt

Technik weterynarii

Ukończyła studia o kierunku behawiorystyka zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz szkołę policealną uzyskując kwalifikacje technika weterynarii. Udzielając indywidualnych konsultacji behawioralnych pomaga właścicielom problematycznych psów lepiej zrozumieć swojego pupila. Przywiązuje dużą wagę do samorozwoju i ciągłego poszerzania wiedzy, dlatego regularnie bierze udział w seminariach, konferencjach i warsztatach w obrębie zawodu. 

Miłośniczka kundelków, a w szczególności swojego psiego seniora Makusia. 

W wolnym czasie śpiewa, rysuje, jeździ konno, interesuje się modą i podróżuje z psim kompanem.

lek. wet. Kamila Popławska​

Rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów odbywała praktyki w Wielkiej Brytanii oraz w Hiszpanii w szpitalu dla zwierząt w Leon. 

Staż odbyła w klinice we Wrocławiu, następnie swoje zawodowe doświadczenie zdobywała w przychodni weterynaryjnej w Poznaniu.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę okulistyki, z której się doszkala i kształci. 

Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych kotów, wielbicielka biegania, podróży i gry na pianinie.

 

 

Lek. wet. Bartłomiej Bielecki

Jestem absolwentem Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Już w trakcie studiów zainteresowałem się medycyną małych zwierząt, a w szczególności okulistyką. Od tego czasu odbywałem praktyki w różnych miejscach w Polsce pod okiem specjalistów.
W wolnym czasie wypoczywam aktywnie, gram i prowadzę zajęcia z tenisa ziemnego.
Na co dzień towarzyszy mi trójka przyjaciół – pies Pchełek, jednooki królik Precel i wąż Jakub 🙂